Revolume to agencja kreatywna działająca na wszystkich płaszczyznach branży muzycznej. Współpracujemy kompleksowo z niezależnymi artystami i wydawnictwami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Zajmujemy się kreacją, produkcją i komunikacją projektów muzycznych, zarówno online, jak i offline, opartych na rozwiązaniach made-to-measure.

 

Specjalizujemy się w produkcji i promocji wydarzeń - od kameralnych eventów zamkniętych po największe trasy koncertowe i festiwale. Tworzymy koncepcje i strategie wiarygodnych kampanii z udziałem artystów, odpowiadając za wszystkie etapy ich produkcji, ze wsparciem najlepszych specjalistów od komunikacji, digitalu i produkcji video.

 

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim stażem na rynku muzycznym, w mediach i reklamie. Dzięki naszym różnorodnym doświadczeniom, ułatwiamy naszym artystom i klientom efektywną realizację twórczych idei oraz wsparcie na każdym etapie wspólnych działań.

 

Współtworzyliśmy liczne projekty nagradzane przez branżę muzyczną i reklamową (KTR, Aktivist Nocne Marki, Złote i Platynowe Płyty ZPAV).

 

Zaufali nam, m.in. Adidas, Coca-Cola, Boiler Room, Diageo, Everytap, Grupa Żywiec, Pernod Ricard, Prosto, Red Bull, Spotify oraz Unilever.

Piotr Szulc

Założyciel agencji. Animator kultury, producent muzyczny. Odpowiedzialny za management projektu PRO8L3M, a także booking Leny Osińskiej.

Michał Chwiałkowski

Dyrektor zarządzający agencji. Wydawca, DJ, manager artystyczny i agent bookingowy zespołu Dwa Sławy, Mielzky'ego oraz The Returners.

Justyna Milkiewicz

Senior project manager. Agent bookingowy i manager Margaret.

Wojciech Kwiatkowski

Head of production. Prywatnie DJ, promotor i radiowiec. Agent bookingowy zespołu RYSY.

Kacper Leszczak

Project manager, a także tour manager zespołu PRO8L3M. Agent bookingowy JWPBC, Jetlagz i Włodiego. Koordynator produkcji.

Marcelina Tuszyńska

Dyrektor administracyjna oraz project manager.

Jan Dąbrowski

Senior project manager.

Piotr Anuszewski

Copywriter, PR-owiec, dziennikarz muzyczny oraz koordynator promocji większości projektów, organizowanych i wspomaganych przez agencję.

Maciej Szpejna

Tour manager, publisher, asystent działu produkcji i realizacji.

Łukasz Milej

Project manager, publisher, asystent działu produkcji i realizacji.

Kamil Wysocki

Project manager, producent wykonawczy, manager OKIego, Kukona i Miłego ATZ. Booking manager CatchUpa i Hodaka.

Jacek Drużkowski

Project manager, producent wykonawczy oraz agent bookingowy Young Igiego i DZIARMY.

Rafał Kazanowski

Project manager. Tour manager i agent bookingowy Ero JWP oraz Hemp Gru.