Revolume to agencja kreatywna działająca na wszystkich płaszczyznach branży muzycznej. Współpracujemy kompleksowo z niezależnymi artystami i wydawnictwami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Zajmujemy się kreacją, egzekucją i komunikacją projektów muzycznych, zarówno online, jak i offline, opartych na rozwiązaniach made-to-measure.

Specjalizujemy się w produkcji i promocji wydarzeń - od kameralnych eventów zamkniętych po festiwale. Tworzymy koncepcje i strategie wiarygodnych kampanii z udziałem artystów, odpowiadając za wszystkie etapy ich produkcji, ze wsparciem najlepszych specjalistów od komunikacji, digitalu i produkcji video.

 

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim stażem na rynku muzycznym, w mediach i reklamie. Dzięki naszym różnorodnym doświadczeniom, ułatwiamy naszym artystom i klientom efektywną realizację twórczych idei oraz wsparcie na każdym etapie wspólnych działań.

Współtworzyliśmy liczne projekty nagradzane przez branżę muzyczną i reklamową (KTR, Aktivist Nocne Marki, Złote i Platynowe Płyty ZPAV).

 

Zaufali nam, m.in. Adidas, Coca-Cola, Boiler Room, Diageo, Everytap, Grupa Żywiec, Pernod Ricard, Prosto, Red Bull, Spotify oraz Unilever.

Piotr Szulc

Założyciel agencji Revolume. Animator kultury, producent muzyczny. Odpowiedzialny za management projektu PRO8L3M i booking Sokoła.

Michał Chwiałkowski

Dyrektor zarządzający agencji. Wydawca, DJ, manager artystyczny i agent bookingowy zespołów Dwa Sławy, Mielzkiego i The Returners.

Wojciech Kwiatkowski

Head of production. Prywatnie DJ, promotor i radiowiec. Agent bookingowy zespołu Rasmentalism.

Rafał Kazanowski

Project manager oraz agent bookingowy i tour manager zespołów JWP/BC, Hemp Gru i Żabsona.

Piotr Anuszewski

Copywriter, PR-owiec, dziennikarz muzyczny oraz koordynator promocji większości projektów, organizowanych i wspomaganych przez agencję.

Gosia Herman

Content creative & producer.

Kamil Wysocki

Project manager oraz agent bookingowy Gverilli, Szopeena, Włodiego oraz projektu Rap History The videos. DJ i promotor z wieloletnim stażem.

Jan Dąbrowski

Senior project manager oraz tour manager Wojtka Sokoła oraz zespołu PRO8L3M.

Marcelina Tuszyńska

Project manager oraz tour manager zespołu PRO8L3M.

Kacper Leszczak

Junior Project Manager.