Revolume to agencja kreatywna działająca na wszystkich płaszczyznach branży muzycznej. Współpracujemy kompleksowo z niezależnymi artystami i wydawnictwami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Zajmujemy się kreacją, egzekucją i komunikacją projektów muzycznych, zarówno online, jak i offline, opartych na rozwiązaniach made-to-measure.

Specjalizujemy się w produkcji i promocji wydarzeń - od kameralnych eventów zamkniętych po festiwale. Tworzymy koncepcje i strategie wiarygodnych kampanii z udziałem artystów, odpowiadając za wszystkie etapy ich produkcji, ze wsparciem najlepszych specjalistów od komunikacji, digitalu i produkcji video.

 

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim stażem na rynku muzycznym, w mediach i reklamie. Dzięki naszym różnorodnym doświadczeniom, ułatwiamy naszym artystom i klientom efektywną realizację twórczych idei oraz wsparcie na każdym etapie wspólnych działań.

Współtworzyliśmy liczne projekty nagradzane przez branżę muzyczną i reklamową (KTR, Aktivist Nocne Marki, Złote i Platynowe Płyty ZPAV).

 

Zaufali nam, m.in. Adidas, Coca-Cola, Boiler Room, Diageo, Everytap, Grupa Żywiec, Pernod Ricard, Prosto, Red Bull, Spotify oraz Unilever.

Piotr Szulc

Producent wydarzeń, promotor, agent bookingowy i dj z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Dyrektor zarządzający agencji.

Michał Chwiałkowski

Wydawca, manager artystyczny, agent bookingowy i dj. Odpowiedzialny za booking i management Dwa Sławy, Mielzkiego i The Returners.

Wojciech Kwiatkowski

DJ, promotor i radiowiec rezydujący w Krakowie. Agent bookingowy zespołów Rasmentalism, Małolat, Hades i Sztigar Bonko oraz projektu The Videos.

Rafał Kazanowski

Promotor, producent wydarzeń, agent bookingowy i tour manager JWP/BC oraz Żabsona.

Piotr Anuszewski

Copywriter, PR-owiec, dziennikarz muzyczny oraz koordynator promocji większości projektów, organizowanych i wspomaganych przez agencję.

Gosia Herman

Producent, dyrektor kreatywny. Przez ponad 6 lat związaną z platformą muzyczną Boiler Room jako wydawca i kierownik produkcji.

Kamil Wysocki

DJ, promotor i agent bookingowy Gverilla, Szopeena i Włodiego.

Jan Dąbrowski

Office manager agencji Revolume. Agent bookingowy Adiego Nowaka.