Revolume to agencja kreatywna działająca na wszystkich płaszczyznach branży muzycznej. Współpracujemy kompleksowo z niezależnymi artystami i wydawnictwami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Zajmujemy się kreacją, egzekucją i komunikacją projektów muzycznych, zarówno online, jak i offline, opartych na rozwiązaniach made-to-measure.

Specjalizujemy się w produkcji i promocji wydarzeń - od kameralnych eventów zamkniętych po festiwale. Tworzymy koncepcje i strategie wiarygodnych kampanii z udziałem artystów, odpowiadając za wszystkie etapy ich produkcji, ze wsparciem najlepszych specjalistów od komunikacji, digitalu i produkcji video.

 

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim stażem na rynku muzycznym, w mediach i reklamie. Dzięki naszym różnorodnym doświadczeniom, ułatwiamy naszym artystom i klientom efektywną realizację twórczych idei oraz wsparcie na każdym etapie wspólnych działań.

Współtworzyliśmy liczne projekty nagradzane przez branżę muzyczną i reklamową (KTR, Aktivist Nocne Marki, Złote i Platynowe Płyty ZPAV).

 

Zaufali nam, m.in. Adidas, Coca-Cola, Boiler Room, Diageo, Everytap, Grupa Żywiec, Pernod Ricard, Prosto, Red Bull, Spotify oraz Unilever.

Piotr Szulc

Założyciel agencji Revolume. Animator kultury, producent muzyczny. Odpowiedzialny za management projektu PRO8L3M i booking Sokoła.

Michał Chwiałkowski

Dyrektor zarządzający agencji. Wydawca, DJ, manager artystyczny i agent bookingowy zespołów Dwa Sławy, Mielzkiego i The Returners.

Wojciech Kwiatkowski

Head of production. Prywatnie DJ, promotor i radiowiec. Agent bookingowy zespołów Rasmentalism oraz RYSY.

Rafał Kazanowski

Project manager oraz agent bookingowy i tour manager zespołów JWP/BC, Hemp Gru.

Piotr Anuszewski

Copywriter, PR-owiec, dziennikarz muzyczny oraz koordynator promocji większości projektów, organizowanych i wspomaganych przez agencję.

Kamil Wysocki

Project manager oraz agent bookingowy OKIego, Gverilli, Włodiego, Miłego ATZ, Kukona oraz projektu Rap History The videos.

Justyna Milkiewicz

Senior project manager, agent bookingowy Margaret oraz manager artystów: Marika, Kari, Kasia Lins oraz Spinache.

Jacek Drużkowski

Project manager, producent wykonawczy oraz agent bookingowy Young Igiego.

Jan Dąbrowski

Senior project manager oraz tour manager Wojtka Sokoła oraz zespołu PRO8L3M.

Marcelina Tuszyńska

Project manager oraz tour manager zespołu PRO8L3M.

Kacper Leszczak

Junior Project Manager.